پرلاتور شیرالات


پرلاتور شیرالات یکی از محصولات جنرال متال می باشد .

از محصولات و خدمات ارائه شده در این مجموعه می توان به موارد ذیل اشاره نمود :


پرلاتور شیرالات


خرید پرلاتور شیرالات


فروش پرلاتور شیرالات


قیمت پرلاتور شیرالات


نمایندگی پرلاتور شیرالات


نماینده پرلاتور شیرالات
پرلاتور  چیست؟در خروجی آب شیرآلات بهداشتی مانند آبریز شیر دوش، روشویی، ظرفشویی و خروجی شلنگ توالت از قطعه ای به نام پرلاتور یا سرشیر کاهنده مصرف آب استفاده می گردد. 
خرید پرلاتور شیرالات
پرلاتورها از خانواده قطعات کاهنده هستند و هدف از بکارگیری این قطعه در شیرآلات کم مصرف، کاهش مصرف آب، کنترل جریان آب، جلوگیری از فشار زیاد آب و پاشیده شدن آب به اطراف سینک و همچنین یکنواختی خروج آب در بهترین شیرآلات است.
خرید پرلاتور شیرالاتساختار پرلاتور شیر آبپرلاتور شیر آب از چند لایه توری و یا پلاستیکی تشکیل شده است و طراحی خاص آن باعث ترکیب آب و هوا و کاهش حداقل 50 درصدی مصرف آب می گردد. زمانی که پرلاتور شیر آب در جای خود نصب می شود بجای خروج آب خالص، ترکیبی از آب و هوا با فشار مناسب و به میزان مورد نیاز و کافی از آبریز شیر و یا شلنگ خارج می شود
خرید پرلاتور شیرالاتانواع پرلاتورهر یک از انواع پرلاتور، مشخصات و کاربرد ویژه ای دارند و میزان صرفه جویی و نوع جریان آب خروجی در انواع پرلاتور، متفاوت است. 
خرید پرلاتور شیرالات
مثلا کارکرد اصلی پرلاتور هوا دهنده ترکیب آب و هوا، بدون توجه چندانی به ظاهر جریان آب خروجی، است. اما پرلاتور میکادو علاوه بر ترکیب آب و هوا، جریان خروجی آب جذابی را نیز از نظر ظاهری خلق می کند.
خرید پرلاتور شیرالات