پرلاتور سکه ای شیرالات


جنرال متال نماینده فروش پرلاتور سکه ای شیرالات می باشد .

از محصولات و خدمات ارائه شده در این مجموعه می توان به موارد ذیل اشاره نمود :


پرلاتور سکه ای شیرالات


خرید پرلاتور سکه ای شیرالات


فروش پرلاتور سکه ای شیرالات


قیمت پرلاتور سکه ای شیرالات


نمایندگی پرلاتور سکه ای شیرالات


نماینده پرلاتور سکه ای شیرالاتپرلاتور (aerator) چیست؟در خروجی آب شیرآلات بهداشتی مانند آبریز شیر دوش، روشویی، ظرفشویی و خروجی شلنگ توالت از قطعه ای به نام پرلاتور یا سرشیر کاهنده مصرف آب استفاده می گردد. پرلاتور سکه ای شیرالات پرلاتورها از خانواده قطعات کاهنده هستند و هدف از بکارگیری این قطعه در شیرآلات کم مصرف، کاهش مصرف آب، کنترل جریان آب، جلوگیری از فشار زیاد آب و پاشیده شدن آب به اطراف سینک و همچنین یکنواختی خروج آب در بهترین شیرآلات است. پِرل (pearl) در انگلیسی به معنای مروارید می باشد و پرلاتور به اصطلاح آب را به جریانی مروارید مانند تبدیل می کند.
نماینده پرلاتور سکه ای شیرالاتساختار پرلاتور شیر آبپرلاتور شیر آب از چند لایه توری و یا پلاستیکی تشکیل شده است و طراحی خاص آن باعث ترکیب آب و هوا و کاهش حداقل 50 درصدی مصرف آب می گردد. زمانی که پرلاتور شیر آب در جای خود نصب می شود بجای خروج آب خالص، ترکیبی از آب و هوا با فشار مناسب و به میزان مورد نیاز و کافی از آبریز شیر و یا شلنگ خارج می شود.
نماینده پرلاتور سکه ای شیرالاتانواع پرلاتورهر یک از انواع پرلاتور، مشخصات و کاربرد مخصوصی  دارند و میزان صرفه جویی و نوع جریان آب خروجی در انواع پرلاتور، متفاوت میباشد 
نماینده پرلاتور سکه ای شیرالات
مثلا کارکرد اصلی پرلاتور هوا دهنده ترکیب آب و هوا، بدون توجه چندانی به ظاهر جریان آب خروجی، است. اما پرلاتور میکادو علاوه بر ترکیب آب و هوا، جریان خروجی آب جذابی را نیز از نظر ظاهری خلق می کند.نمایی زیبا دارد

 1. انواع پرلاتور هوا دهنده (Aerated stream)  این نوع آبفشان هوا را با آب مخلوط می کند و جریان آب حجیم تر و سفید تر خروجی در عین ایجاد حسی نرم روی پوست،  و به اطرف پاشیده نمی شود. این نوع پرلاتور معمولا برای شیرآلات منزل استفاده می گردند.
  نماینده پرلاتور سکه ای شیرالات
 2. انواع پرلاتور لمینار (Laminar stream)  این نوع آبفشان مخصوص کنترل جریان آب بصورت مستقیم و بدون هوا میباشد زیرا  برای نصب در اماکنی که جریان آب بیشتری مورد نیاز است مانند اماکن بهداشتی درمانی مناسب است.
  نماینده پرلاتور سکه ای شیرالات
 3. انواع پرلاتور اسپری کننده (Spray system)  در مناطقی که فشار آب کمتر از میزان مورد نیاز برای تولید جریان آب مخلوط با هوا و یا خالص  است، 
  نماینده پرلاتور سکه ای شیرالات
  از این نوع پرلاتور برای تولید خروجی آبی با الگوی دوش استفاده می گردد. این جریان به اندازه ای پراکنده و در عین حال متمرکز است که در هنگام شستشو تمام سطح دست را پوشش می دهد.
  نماینده پرلاتور سکه ای شیرالات
 4. انواع پرلاتور اسپری کننده باران (Rain Spray stream)  این پرلاتور تجربه متفاوتی را برای مصرف کننده ایجاد می کند: حس دوش گرفتن مختص دستان شما. تعداد زیادی خروجی ریز آب، به تولید جریانی وسیع و  همراه هوا منجر میگردند.
  نماینده پرلاتور سکه ای شیرالات
 5. انواع پرلاتور میکادو (Mikado stream)  آبفشان میکادو، جریان آب را به طرحی چشمگیر تبدیل میکند. طرح خارق العاده و چهارخانه جریان آب خروجی از این پرلاتور آن را به مکمل دکوراسیون های خاص و جذاب تبدیل می کند.
  نماینده پرلاتور سکه ای شیرالات

چطور پرلاتور (آبفشان) را نصب و یا تعویض کنیم؟جهت نصب پرلاتور از قطعه ای به نام بوش استفاده می گردد که بهمراه واشر زیر پرلاتور آب بندی بهتر را تامین می کند. 
نماینده پرلاتور سکه ای شیرالات
بوش پرلاتور در واقع همان بخش سر عَلَمک شیرآلات است که معمولاً قابلیت جدا شد دارد و در بعضی مدل ها به کمک آچار مخصوص باز می شود. 
نماینده پرلاتور سکه ای شیرالات
پس از قرار دادن پرلاتور در بوش بهتر است آنرا با دست در مسیر خروج آب بست و آب بندی کرد. استفاده از آچار برای محکم کردن آن، ممکن است باعث سفت شدن بیش از حد پرلاتور شود و در هنگام باز کردن و تمیز کردن رسوبات ایجاد دردسر کند.
نماینده پرلاتور سکه ای شیرالات


در بعضی موارد بعلت جمع شدن شن و ماسه آب و یا تاسیسات منزل در پشت پرلاتور شیرآلات (علم شیر) و یا شلنگ، فشار آب شیرآلات کم می شود. 
نماینده پرلاتور سکه ای شیرالات
همچنین ممکن است جریان آب از حالت مستقیم خارج شده و به اطراف پاشیده شود. 
نماینده پرلاتور سکه ای شیرالات
در این صورت لازم است بوش پلاتور را باز کنید و توری پرلاتور را با استفاده از فشار آب و یا مسواک تمیز نمایید. اگر میزان گرفتگی پرلاتور زیاد باشد، می توانید پرلاتور را برای یکی دو ساعت درون سرکه قرار داده و پس از تمیز شدن در جای اولیه خود نصب کنید.
نماینده پرلاتور سکه ای شیرالاتنقش پرلاتور در زمان تعمیر شیر اهرمی و رسوب زدایی شیرآلاتپرلاتور به دلیل ساختار توری مانند خود و قرار گرفتن در مسیر خروجی آب در شیرآلات بهداشتی، بعضی اوقات دچار گرفتگی می شود. دلیل این مسأله رسوب گرفتن پرلاتور شیر آب و یا جمع شده شن و ماسه در پشت توری پرلاتور  میباشد  زیرا  در این حالت مشکل فشار کم شیرالات  اهرمی پیش می آید و راه تعمیر شیر الات اهرمی، باز کردن و رسوب گیری شیر اهرمی است.
نماینده پرلاتور سکه ای شیرالات


البته کم شدن فشار آب شیرآلات اهرمی دلایل دیگری از جمله جمع شدن رسوبات و شن و ماسه در پشت توری کارتریج و یا توری شیر پیسوار نیز دارد. اما شایع ترین علت کاهش فشار آب در شیرآلات اهرمی، رسوب گرفتگی توری پرلاتور شیر آب میباشد  که براحتی باز و بست تعمیر ویا تعویض میگردد
نماینده پرلاتور سکه ای شیرالاتتکنولوژی های جدید پرلاتور شیرآلاتتکنولوژی ساخت پرلاتور شیرآلات روز به روز در حال پیشرفت در طراحی و غیره میباشد  شرکت های سازنده پرلاتور با کمک خلاقیت خود و استفاده از تکنولوژی های جدید، انواع پرلاتور شیرآلات که کاربری آسان تری برای مصرف کنندگان دارد را روانه بازار می کنند. پرلاتور ضد رسوب و پرلاتور سکه ای دو نوع از جدید ترین انواع پرلاتور شیرالات است. 
نماینده پرلاتور سکه ای شیرالات
با نصب پرلاتور شیرآلات ضد رسوب، به راحتی می توان با یک حرکت دست رسوبات توری پرلاتور را جدا کرد. پرلاتور سکه ای شیرآلات نیز، باز و بسته کردن و نصب  راحت  وکم هزینه ممکن رسانده است.
نماینده پرلاتور سکه ای شیرالاتپرلاتور ضد رسوب چیست؟شرکت هایی مانند نئوپرل سوییس خلاقیت هایی در این زمینه به خرج داده و پرلاتورهایی ضد رسوب طراحی کرده اند. 
نماینده پرلاتور سکه ای شیرالات
در این پرلاتورها به جای استفاده از شبکه توری معمولی، از مواد نرمی مانند پلاستیک استفاده می شود. 
نماینده پرلاتور سکه ای شیرالات
به دلیل انعطاف پذیر بودن این مواد، رسوبات و املاح جمع شده با مالش دست از آبفشان ریزش می کنند و یا با هر بار باز و بسته شدن آب در اثر حرکتِ قطعه ای مانند پیستون در داخل پرلاتور، رسوب های جزئی خارج می گردند. وبراحتی تمیز و اب خارج میشود
نماینده پرلاتور سکه ای شیرالاتپرلاتور سکه ای (Chache Coin Slot) چیست؟یکی از نکات مهم درمورد پرلاتور سکه ای شیرآلات اینست که به راحتی با دست و بدون نیاز به آچار قابل باز و تمیز کردن باشد  چون ممکن است همه مصرف کننده گان به آچار دسترسی نداشته باشد.
نماینده پرلاتور سکه ای شیرالاتپرلاتورهای سکه ای بهمین منظور طراحی شده اند که با سکه یا کلید قابل باز کردن و رسوبگیری می باشند. باید مراقب باشید که به اندازه ای آنها را محکم کنید تا دفعات بعدی هم به راحتی باز شوند.
نماینده پرلاتور سکه ای شیرالات


پرلاتور (سرشیر کاهنده مصرف آب) در آبریز شیر روشویی، شیر ظرفشویی، شیر حمام و خروجی شلنگ در شیر توالت کاربرد دارد. 
نماینده پرلاتور سکه ای شیرالات
بوش و پرلاتور هم مانند سایر قطعات شیرآلات اهرمی کاویان دارای 5 سال گارانتی هستند. درصورت بروز هرگونه مشکل، سوال فنی و یا راهنمای در زمینه خرید شیرآلات  فرو شگاه خدایی    ۰۲۱۵۵۵۹۴۵۹۶--۰۲۱۵۵۵۹۴۸۳۲-۰۲۱۵۵۵۹۴۶۸۸۰۹۲۰۱۰۱۷۶۶۱ واتس اب تماس حاصل فرمایید..